Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
308 309 410 304l-Ss van de Roestvrij staalnaadloze buis Naadloze Buis
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
201 roestvrij staal 304 Ss 304 Erw-Pijp Astm A269 Tp304l van Naadloze buisastm A312 Tp304
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
Duurzame naadloze buizen van roestvrij staal voor de scheepsbouwindustrie Fabrieksprijs in China
| Productnaam: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren, gluren, pikken |
| HS-code: | 7306309000 |
Scheepsbouw roestvrij staal naadloze buis aangepaste lengte polijst beschikbaar
| Productnaam: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Oppervlaktebehandeling: | Polieren, gluren, pikken |
Industriële 304 Roestvrij staal Naadloze Vierkante Rechthoekige Buis SS 254SMo
| Productnaam: | RVS ronde buis |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp
| Kwaliteit: | Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Buitendiameter: | 20mm |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Het naadloze 304 Buizenstelsel van de het Voedselrang van de Roestvrij staal Sanitaire Pijp 8 Duim
| Productnaam: | RVS ronde buis |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
Hittebestendige roestvrijstalen buizen GB-norm voor corrosieve omgevingen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type verbinding: | Geweld, naadloos |
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
De hoge Warmtewisselaar van Koolstofstaalbuizen sorteert Gr. 1 Gr. 2 Rang 3 Astm A252
| Naam van het product: | Carbon Steel Pipe |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, ASME, API |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
GB-standaard roestvrijstalen pijpen warm gewalst voor toepassing bij hoge temperaturen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.5 mm - 50 mm |

