Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
0.1mm-10mm Dikte roestvrij staal Draadstaaf naadloos legeringsstaalpijp met hoge chemische weerstand
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Buiddiameter: | 4-100 mm |
| Oppervlakte kwaliteit: | 2B/BA/NO.4/HL/8K |
Natuurlijke kleur binnen 2B/BA oppervlakte afwerking 316L roestvrij staal plaat naadloze legering staalpijp
| Naam van het product: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Proces: | Warm gewalst/koud gewalst |
| Tolerantie: | ± 1% |
Roestvrij staal Draad touw Staalstaaf Draad naadloos legeringsstaalpijp met betalingstermijn L/C T/T 30% aanbetaling
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Magnetische eigenschappen: | niet-magnetische |
| Afwerking van het oppervlak: | Helder, mat of bedekt |
2B/BA Oppervlakteafwerking 200-serie roestvrijstalen plaat plaat naadloos legeringsstaal buis standaard exportverpakking
| Naam van het product: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Proces: | Warm gewalst/koud gewalst |
| Betalingsduur: | T/T, L/C |
Roestvrij staal draadstaaf naadloos legeringsstaal buis 1kg / 5kg / 15kg / 150kg / 250kg voor Shanghai Port
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik: | Opheffen en opheffen |
| Lange: | Aanpasbaar |
Koudgewalste naadloze stalen buizen naadloos legerd staal voor verschillende toepassingen
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst/koud gewalst |
| Materiaal: | Legeringsstaal |
Vernisbedekte toebehoren voor buisleidingen van legeringsstaal voor een langdurige werking
| Materiaal: | gelegeerd staal |
|---|---|
| Certificaat: | ISO 9001, CE, API |
| Standaard: | ASTM A335, ASTM A213, ASTM A213, ASTM A179 |
1-12 m lange legeringsstaalbuizen met warmgewalste techniek met fabrieksprijs
| Naam van het product: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Einde: | Duidelijk Beëindigen, Afgeschuind Ingepast Beëindigen, |
SGS-certificaat Stainless Steel Pipe Fittings - Standard Export Seaworthy Package
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsstaal |
| Proces: | Warm gewalst, koud getrokken, koud gewalst |
Superverwarmingsinstallaties voor buisleidingen van legeringsstaal met een wanddikte van SCH 10-160
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Type: | Naadloos buisje |
| Grootte: | 1/2-48 inch |

