Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Roestvrijstalen draadstaaf naadloos legeringsstaalpijp met ER309 ER309LSI voor AISI-standaard en 5 ton bestelling nodig
| Productnaam: | Roestvrij staalwalsdraad |
|---|---|
| Normen: | JIS G4314, EN10270-3 |
| Toeleveringskapaciteit: | 5000tons/week |
6 meter lange koolstofstaalbuizen naadloze legeringstaalpijpen X70 dikwandpijpen voor de olie- en gasindustrie
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Inspectie: | 100% |
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
Naadloze staalbalken Naadloze legeringsstaalpijp van 6 m lengte voor ronde en naadloze soorten
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| chemische samenstelling: | Bevat chroom, nikkel en andere elementen |
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
NO.4 koolstofstaalbuizen naadloze legeringsstaalbuis met aangepaste tolerantie voor precisiebewerking
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Wanddikte: | 1.5 mm - 30 mm |
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
30%TT 70%TT/LC Betaling voor koudgewalste naadloze buis van roestvrij staal met papier- of PVC-filmbescherming
| Naam van het product: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebescherming: | Papier of PVC-film, aan één of beide zijden |
| Specificaties: | 0.216mm |
Hoogwaardige SS-draadstaaf naadloze legeringstaalpijp 250 kg Draadgewicht 2B/BA/NO.4/HL/8K Oppervlak
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Betalingsduur: | L/C T/T (30%-Storting) |
| Goedkeuring: | ISO |
Hoge chemische weerstand roestvrij staal draadstaaf naadloze legering staalpijp voor uw bedrijf
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Magnetische eigenschappen: | niet-magnetische |
| Afwerking van het oppervlak: | Helder, mat of bedekt |
Warmgewalste vlekkeloze staalplaten van legeringsstaal met standaard zeevaardige exportverpakking
| Naam van het product: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard exportverpakking of indien vereist |
| Tolerantie: | ± 1% |
Aanpasbare lengte roestvrij staal draadstaaf naadloze legeringstaalpijp met ISO-goedkeuring en zwart oppervlak
| Productnaam: | Draadstaaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Goedkeuring: | ISO |
| Oppervlakte: | Zwart |
Port Shanghai koudgewalst roestvrij staalstrook naadloos legeringsstaalpijp van met tolerantie ±1%
| Productnaam: | de strook van de roestvrij staalrol |
|---|---|
| Haven: | Shanghai |
| Tolerantie: | ± 1% |

