Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Uitgangswatertorbiditeit ≤ 10 graden Kleurbedekte stalen spoel naadloze legeringsstaalpijp voor dakbouwmateriaal
| Naam van het product: | Kool van koolstofstaal |
|---|---|
| Kwaliteitsnorm: | JIS G3002 GB/T251B |
| Coil-ID: | 508 mm/610 mm |
CFR Term Carbon Steel Coil Seamless Alloy Steel Pipe for Roofing Building Material Hrb Full Hard
| Naam van het product: | Kool van koolstofstaal |
|---|---|
| Zinkcoating: | 40 g-275 g/m2 |
| Bedrijfssoort: | Vervaardiger |
Geaffineerd Afwerking 310 roestvrij staal buis naadloze verbinding
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
|---|---|
| Lange: | 6m - 12m |
| Dikte: | 0.5 mm - 50 mm |
Vierkant warmgewalste naadloze stalen buizen naadloze legeringsstaalbuizen in standaard exportverpakking
| Productnaam: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking: | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
Wanddikte Op maat gemaakte naadloze buis van roestvrij staal Naadloze legeringsstaalpijp voor precisieproductie
| Productnaam: | Roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Toepassing: | Aardolie, Chemisch product, Macht, Gas, Metallurgie, Scheepsbouw, Bouw, Enz. |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
Gegalvaniseerde Zwarte Erw Gelaste de Pijpss A312 van Smls van de Staalpijp
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Zwarte verf Carbon Steel Pipe Seamless Alloy Steel Pipe Fin Tube voor prestaties
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Wanddikte: | 1.5 mm - 30 mm |
| Speciale buis: | Dikke Muurpijp |
Koolstofbuis van roestvrij staal samengesteld buis naadloos legeringsstaalbuizenapparaat voor hoge prestaties van klasse B
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Proces: | Koud getrokken |
| Vorm: | Rond |
100% inspectie koolstofstaal naadloze buis naadloze legering staalpijp tolerantie volgens klant vereiste
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Speciale buis: | Dikke Muurpijp |
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
Hoogwaardige koolstofstaalbuizen naadloze legeringsstaalbuis met helder gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B oppervlakteafwerking
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Speciale buis: | Dikke Muurpijp |
| Vorm: | Rond |

