Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Techniek Warmgewalste staalbuizen voor constructie met een dikte van 0,5 mm 50 mm
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Verpakking: | Standaard exportpakket, op maat |
Gepolijste roestvrij staalpijp 1/2 inch 48 inch warmgewalste techniek
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard exportpakket, op maat |
| Dikte: | 0.5 mm - 50 mm |
Gepickt 1/2 inch 48 inch roestvrij staal buis Perfect voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Lange: | 6m - 12m |
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
Staalplaat legering met hardheid HRC 30-60 1,5-300 mm*600-4500 mm voor de lucht- en ruimtevaartindustrie
| Productnaam: | plaat van gelegeerd staal |
|---|---|
| Haven: | Shanghai |
| Vorm: | Staalplaat |
Ss 304 Gelaste de Buisansi B36.19 van het Pijproestvrije staal ERW
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
304l 303 316 laste 304 Roestvrij staalbuizenstelsel Electropolished voor Bootsporen
| Naam van het product: | Ronde buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Klant roestvast legeringsstaal staven platte staaf voor niet-secundaire
| Naam van het product: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Diameter: | 1.0-250 mm |
| chemische samenstelling: | Bevat chroom, nikkel en andere elementen |
Persoonlijke lengte 304 naadloze buis Persoonlijke wanddikte
| Productnaam: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Pakket: | Standaard exportpakket |
| Type: | naadloze buis |
BV-gecertificeerde warmgewalste naadloze stalen buizen - licht naadloze legering
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Hoog licht: | Gezamenlijk vermengd |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
De voorkeur voor koudgewalste koudgewalste naadloze stalen buizen met lage prijs
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket of zonodig |
| Oppervlakte: | Het zwarte gegalvaniseerde schilderen, anticorrosieve olie, of zonodig |

