Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Hoge druk naadloze stalen buizen - plain end voor de bouwindustrie
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket of zonodig |
Warmgewalste koudgetrokken naadloze stalen buizen met gepolijst oppervlak voor breed bereik
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Beproeving: | UT, ET, HT, RT, hydrostatische test |
| Oppervlakte: | gepolijst |
Koud getrokken techniek naadloze buis van legeringstaal binnen de API-norm
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Op maat |
| Grootte: | Op maat |
Koudgewalste warmgewalste naadloze stalen buizen voor oliefabriekprijstechniek in China
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Toepassing: | Olie, chemie, machines, elektriciteit, scheepsbouw, papierindustrie, bouw |
| Formulier: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Betrouwbare naadloze buizen van legeringsstaal voor naadloze buizen met fabrieksprijs in China
| Productnaam: | Betrouwbare naadloze buizen van legeringsstaal voor naadloze buizen met fabrieksprijs in China |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket of zonodig |
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, GB, EN, BS |
Duurzaam koud getrokken naadloos stalen buis met veelzijdige toepassingen CE goedgekeurd
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Vorm: | Pijp |
| Oppervlaktebehandeling: | Vernis, zwarte verf, roestvrije olie |
MOQ 1 ton warmgewalste naadloze stalen buis op maat met op maat gemaakte lengte
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
| standaard: | aangepast |
Hoge druk naadloze stalen buizen voor betrouwbare en efficiënte werking
| Naam van het product: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Type: | naadloze buis |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Hydrostatische test Geslaagd Warmgewalste naadloze stalen buis met vlak einde
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| standaard: | ASTM A335 |
| Beproeving: | UT, ET, HT, RT, hydrostatische test |
SGS-gecertificeerde warmgewalste naadloze stalen buizen voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Lange: | 5.812m |
| standaard: | ASTM A335 |

