Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Diameter 1,0-250 mm Roestvrij Ronde balk Naadloze soorten
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Verlengde lengte: | 550 mm |
| Type: | Rond |
Hoogtemperatuur staal ronde staaf hittebestendig diameter 1,0-250 mm voor industriële
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
| Lenghth: | 6m, 5.8m, 12m of zonodig |
304 roestvrijstalen staven voor ronde projecten
| Naam van het product: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Lenghth: | 6m, 5.8m, 12m of zonodig |
| Type: | Rond |
5.8m Lengte 201 roestvrij staal staven Ronde vorm
| Vorm: | Rond |
|---|---|
| De rand: | Hexagonale ronde, vierkant, |
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
Ronde vorm 310 roestvrijstalen staven met naadloos type en chroomcompositie
| Verlengde lengte: | 550 mm |
|---|---|
| Secundair of niet: | Niet-secundaire |
| Lenghth: | 6m, 5.8m, 12m of zonodig |
1kg-1000kg Spiraalgewicht Carbon Steel Wire Zinc Coating Factory Price
| Naam van het product: | Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Oppervlakte kwaliteit: | Glanzend/schoon |
| Graad: | Hoog/Middelgroot/laagkoolstofstaal |
65Mn kwaliteit 1 4 koolstofstaalplaat warm gewalst koud gewalst in China
| Naam van het product: | koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Grootte: | 10 mm-120 mm |
| Tolerantie: | ± 1% |
6m lengte 1 4 roestvrij staal staaf hoge sterkte
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Verlengde lengte: | 550 mm |
| De rand: | Hexagonale ronde, vierkant, |
Q195 Carbon Steel Bar 10 mm-200 mm van staal, van hoge kwaliteit, corrosiebestendig, buitendiameter
| Naam van het product: | Koolstofstaalbar |
|---|---|
| grootte: | Een kwart inch. |
| Oppervlakte: | Zwart eindig, Gepeld, Gedraaid Ruw |
316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Het type van lassenlijn: | ERW |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

