Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Platte nikkellegering 6 mm roestvrij staalstaaf niet-secundair
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Verlengde lengte: | 550 mm |
| Beschikbaarheid: | Op grote schaal beschikbaar |
Ss 304 Erw-Naadloos Pijpprogramma 40 van ASTM A312 TP304L
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
1 Gelast de Pijpprogramma 10 .062 X .003 X 19,0 van S10s 316l Ss
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
304L staalss Gelaste Buis 3/8 OD X MUUR 0,035
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Vierkante vorm roestvrijstalen staven Ronde vorm Uitgebreide lengte 550 mm
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Verlengde lengte: | 550 mm |
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
321 Roestvrij staal staven hoge corrosiebestendigheid naadloos
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
|---|---|
| Lenghth: | 6m, 5.8m, 12m of zonodig |
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
Ronde hoge sterkte staalstaaf met een diameter van 1,0-250 mm voor zware toepassingen
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Ronde rand 316 roestvrij staal staven naadloze hoge nikkel chemische samenstelling
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Betalingsduur: | TT, LC |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Dia 30mm roestvrijstalen buis Tisco 10 inch roestvrijstalen buis
| Norm: | JIS |
|---|---|
| TYPE: | Gelast naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
Niet-secundaire 1 2 roestvrij staalstaaf hittebestendig
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Beschikbaarheid: | Op grote schaal beschikbaar |
| Productsoort: | Vlakke balk |

