Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless alloy steel pipe ] bij elkaar passen 504 producten.
Tensile sterkte 500-2000 MPa Standard hoogkoolstofstaal ASTM/AISI/GB/DIN
| Naam van het product: | Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Proefproef: | Gratis monster |
| Standaard: | ASTM/AISI/GB/DIN |
0.3mm legering hoogkoolstofstaal Draad van staal van hoge kwaliteit Corrosiebestendig glad oppervlak
| Naam van het product: | Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Graad: | Hoog/Middelgroot/laagkoolstofstaal |
| Gebruik: | Bind het beton voor de bouw |
3/8“ 3/4“ Pijp Api SAE 1020 ERW van Koolstofstaal Gelaste Buizen
| Naam van het product: | Carbon Steel Pipe |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, ASME, API |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Warmgewalste, op maat gemaakte koolstofstaal spoel zonder warmtebehandeling of warmtebehandeling
| Naam van het product: | Kool van koolstofstaal |
|---|---|
| Leveringsstatus: | Geen thermische behandeling of thermische behandeling |
| Tolerantie voor dikte: | ±0,01 mm |
Roestvrij 316 ruw staal staaf legering
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Soorten: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vorm: | Rond |
Ja Hoogkoolstofgelegeerd staal Koolstofstaaldraadverwerkingsservice Snijden
| Naam van het product: | Koolstofstaaldraad |
|---|---|
| Zink gecoat: | 10g/kWM-300g/kWM of op aanvraag |
| Verlenging: | 10%-25% |
Elektrische Erw om Roestvrij staal Gelaste Buizen Astm A554 316Ti
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
3 „304 321 410 Gelast en de Getrokken 439 Norm van Europa van het Roestvrij staalbuizenstelsel
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
316L 316 Ss 304 Roestvrij staal Gelaste Pijp Astm A312 A554
| Naam van het product: | Ronde buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
12mm 10mm SS Gelaste Buispijpen 309 316 201 Roestvrij staalbuis 20mm 22MM 25mm
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |

