Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ cold rolled steel tube ] bij elkaar passen 256 producten.
Koudgetrokken naadloze koolstofstaalpijpen volgens het werkelijke gewicht
| Productnaam: | Naadloze koolstofstaalpijpen |
|---|---|
| Type staal: | Ronde, vierkant, zeshoekige, billet |
| Verwerkingstechniek: | Koudgewalst/warmgewalst/vervalst |
Robuuste, warmtebestendige ronde buizen van roestvrij staal voor machines en industrie
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
| Verpakking: | Standaard exportpakket, op maat |
Hittebestendige roestvrijstalen buizen GB-norm voor corrosieve omgevingen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type verbinding: | Geweld, naadloos |
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp
| Kwaliteit: | Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Buitendiameter: | 20mm |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
CE BIS GMS CERTIFICATES 304 Sanitaire naadloze buis van legeringsstaal
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, JIS, DIN, GB |
| Type: | Warm gewalst, koud getrokken, NPS |
Gepersonaliseerde lengte naadloze legering staalpijp Petroleum Tolerance ± 0.05mm
| Naam van het product: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, GB, EN, ENZ. |
1/2 48 inch industriële roestvrijstalen buis gepolijst
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
| Toepassing: | Bouw, chemische industrie, aardolie, machines, enz. |
GB-standaard roestvrijstalen pijpen warm gewalst voor toepassing bij hoge temperaturen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.5 mm - 50 mm |
Lange 6m 12m geglote roestvrij staalpijp
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw, chemische industrie, aardolie, machines, enz. |
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, EN, GB |

