Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ cold rolled steel tube ] bij elkaar passen 256 producten.
Koudgetrokken naadloze stalen buis met koudgewalste verwerking
| Naam van het product: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Materiaal: | gelegeerd staal |
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, GB, EN, ENZ. |
Gelaste verbinding 201 roestvrijstalen buis in de aardolieindustrie met snelle levering
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
JIS standaard koudgewalste roestvrij staalpijp binnen 1/2 inch 48 inch
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw, chemische industrie, aardolie, machines, enz. |
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
Klasse 316 Industriële roestvrijstalen buizen koudgewalste techniek
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Vorm: | Rond, Vierkant, Rechthoekig |
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
Gepersonaliseerde wanddikte legeringsstaalbuis van staal van hoge kwaliteit corrosiebestendig met armaturen
| Naam van het product: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Buitendeursdiameter: | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Koudgewalste/warmgewalste/vervalste koolstofstaalbuizen-machine voor ronde verwerking
| Productnaam: | Naadloze Koolstofstaalpijp |
|---|---|
| Verwerkingstechniek: | Koudgewalst/warmgewalst/vervalst |
| Gebruik: | Bouwstructuur |
A-graad koolstofstaalbuizen voor speciale buizen
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
| Wanddikte: | 1.5 mm - 30 mm |
1/2 inch 48 inch 201 roestvrijstalen buis koudgewalste techniek
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Lange: | 6m - 12m |
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, EN, GB |
6m 12m lengte koudgewalste roestvrijstalen buis met DIN-standaard
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, DIN, JIS, EN, GB |
| Lange: | 6m - 12m |
Q235 Buigwerk van buizen van koolstofarm staal
| Toepassing: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Niet Legering |
| Sectievorm: | Vierkant |

