Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ thin wall stainless steel tube ] bij elkaar passen 98 producten.
Flexibel betalingsoptie L/C voor naadloze stalen buizen onder hoge druk naadloze stalen buizen van legering
| Productnaam: | Roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| standaard: | ASTM, DIN, JIS, GB, EN |
| Toepassing: | Aardolie, Chemisch product, Macht, Gas, Metallurgie, Scheepsbouw, Bouw, Enz. |
Speciale buis dikwand buis naadloos legeringsstaal buis Cs koolstofstaal gelast buis met zwarte verf
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Speciaal vereiste: | NACE MR0175 |
| Standaard: | ASTM A106, ASTM A53, API 5L, DIN 1629, DIN 17175, enz. |
Gepersonaliseerde lengte koud getrokken naadloos stalen buis met EN-standaard
| Productnaam: | Roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
| standaard: | ASTM, DIN, JIS, GB, EN |
1 Gelast de Pijpprogramma 10 .062 X .003 X 19,0 van S10s 316l Ss
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Gepolijste oppervlakte naadloze legeringsstaalpijp vervaardigd met behulp van koud getrokken proces
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Type: | Naadloos buisje |
| Materiaal: | Legeringsstaal |
SCH 10-160 naadloos legeringsstaalpijp met koudgetrokken verwerkingsproces
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| standaard: | ASTM A335 |
| Einde: | Plain End, Bevel End, Threaded End |
Superverwarmingsinstallaties voor buisleidingen van legeringsstaal met een wanddikte van SCH 10-160
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Type: | Naadloos buisje |
| Grootte: | 1/2-48 inch |
ASTM A335 gepolijste naadloze legeringsstaalpijp met draad
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Lange: | 5.812m |
| Wanddikte: | SCH 10-160 |
Tempering warmtebehandeling naadloze legeringsstaalpijp met SGS-certificering
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Einde: | Plain End, Bevel End, Threaded End |
| Beproeving: | UT, ET, HT, RT, hydrostatische test |
SGS-gecertificeerde warmgewalste naadloze stalen buizen voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Lange: | 5.812m |
| standaard: | ASTM A335 |

