Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ seamless tube pipe ] bij elkaar passen 278 producten.
Naadloze het Metaalbuizen 100mm 10 Sch 10 Roestvrij staalpijp ASTM AiSi JIS GB van de aluminiumlegering
| Kwaliteit: | Naadloze het Metaalbuizen 100mm 10 Sch 10 Roestvrij staalpijp ASTM AiSi JIS GB van de aluminiumleger |
|---|---|
| TYPE: | gelast |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp
| Kwaliteit: | Warmgewalste Naadloze Metaalbuizen 1,75“ 1,5 in 1,25 Duimroestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Buitendiameter: | 20mm |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Sch 40 Sch 80 Naadloze Koolstofstaalpijp voor de Dienst Op hoge temperatuur SAE 1020
| Productnaam: | Koolstofstaalpijp |
|---|---|
| Norm: | ASTM, ASME, API |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
Warmgewalste techniek 1/2 inch 48 inch 316L roestvrijstalen buis voor bouwmaterialen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Hittebestendige roestvrijstalen buizen GB-norm voor corrosieve omgevingen
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type verbinding: | Geweld, naadloos |
| Grootte: | 1/2 Duim - 48 Duim |
316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Het type van lassenlijn: | ERW |
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
201 de naadloze Molen van de Roestvrij staal Vierkante Pijp beëindigt ASTM 347
| Productnaam: | RVS ronde buis |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Naadloze buis (SMLS) |
100% inspectie koolstofstaal naadloze buis naadloze legering staalpijp tolerantie volgens klant vereiste
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Speciale buis: | Dikke Muurpijp |
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
Robuuste, warmtebestendige ronde buizen van roestvrij staal voor machines en industrie
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 310S, 904L |
| Verpakking: | Standaard exportpakket, op maat |
Hoge temperatuur gepolijst 316 roestvrijstalen buizen in loodgieters
| Productnaam: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Flexibiliteit: | Rigid |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |

