Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ high pressure carbon steel pipe ] bij elkaar passen 138 producten.
De warmgewalste Vloeistaalplaat A36 ASTM A572 sorteert 42 S275
| Naam van het product: | koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarden: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 1.1mm~160mm |
Naadloze buizen met draad van roestvrij staal Naadloze buizen van legeringsstaal voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, Enz. |
| Dikte: | Op maat |
Gepersonaliseerde naadloze lengte van legeringsstaalpijp voor voordeel
| Materiaal: | Legeringsstaal |
|---|---|
| Vorm: | Pijp |
| Buitendeursdiameter: | Op maat |
Gepersonaliseerde koudgewalste naadloze stalen buizen met concurrerende CIF-term
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Type: | naadloze buis |
| Wanddikte: | Op maat |
ASTM A335 koudgewalste naadloze stalen buizen met gepolijste oppervlaktebehandeling
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Beproeving: | UT, ET, HT, RT, hydrostatische test |
| Verpakking: | In bundels, los, in houten doos |
Gepersonaliseerde koud getrokken naadloze stalen pijp met L / C betalingstermijn
| Productnaam: | Naadloos legeringsstaalpijp |
|---|---|
| Lange: | aangepast |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV |
Een ronde koolstofbuis met een lengte van 6 meter
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Lange: | 6 meters of aangepast |
| Inspectie: | 100% |
Koolstofbuis van roestvrij staal samengesteld buis naadloos legeringsstaalbuizenapparaat voor hoge prestaties van klasse B
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Proces: | Koud getrokken |
| Vorm: | Rond |
100% inspectie koolstofstaal naadloze buis naadloze legering staalpijp tolerantie volgens klant vereiste
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Speciale buis: | Dikke Muurpijp |
| Oppervlakte afwerking: | Briljant gegalveerd/gepolijst/NO.4/2B |
Een graad koolstofstaal buizen naadloze legering staalpijp voor ronde vorm met volledige inspectie
| Naam van het product: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Naakte, zwarte verf, corrosiebestrijdende coating |
| Tolerantie: | Het overeenstemmen van de eis van de klant |

