Alle producten
-
De naadloze pijp van het Legeringsstaal
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Naadloze Koolstofstaalpijp
-
Roestvrij staalpijp
-
SS Gelaste Buis
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
De Strook van de roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalbars
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Koolstofstaalplaat
-
Koolstofstaalrol
-
Koolstofstaalbuizen
-
Koolstofstaalbar
-
koolstofstaaldraad
-
LegeringsStaalplaat
-
De Rol van het legeringsstaal
-
De Bar van het legeringsstaal
-
gelegeerd staaldraad
-
EduardoDe rol werd verpakt zeer goed en verscheepte snel. Het product past descripton. Het denken over opnieuw het kopen. Werkelijk een groot product. Ik heb andere producten geprobeerd en dit veruit is het beste geld dat ik heb besteed. -
DavidEerste keer voeren wij een groot project van China, uitstekend voor de dienst en werkelijk professionnal in. Mijn goederen zijn ontvangen, zijn de producten beschadigd helemaal niet. De kwaliteit en het vakmanschap zijn zeer goed, zijn de materialen ook zeer goed, ben ik zeer tevreden. recommand hen! -
HuzeshafiIk ben zeer tevreden met deze invoer. De kwaliteit is zeer goed en de prijs is redelijk. De verkoper is zeer professioneel en responsief. Ik zal zeker opnieuw van deze verkoper kopen.
zoekwoorden [ alloy steel seamless pipes ] bij elkaar passen 504 producten.
BA roestvrij staal spoelstrook naadloze legeringstaalpijp met betalingstermijn L/C T/T 30% aanbetaling Voorbeeld beschikbaar
| Productnaam: | de strook van de roestvrij staalrol |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CIF, CFR, EX-WORK, FCA, enz. |
| Proefproef: | Beschikbaar monster |
5.8m lengte voor roestvrij staal staven naadloze legering staalpijp met 1,0-250mm diameter
| Productnaam: | Roestvrij staalbars |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15 °C ~ 50 °C |
| Vorm of vorm: | Rond, plat, vierkant, hex |
1 Gelast de Pijpprogramma 10 .062 X .003 X 19,0 van S10s 316l Ss
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
304L staalss Gelaste Buis 3/8 OD X MUUR 0,035
| Productnaam: | Roestvrij staal om Pijp |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Type: | Gelaste Pijp (ERW) |
Productie Naam roestvrij staal staven naadloze legering staalpijp voor de bouw 5-80mm
| Productnaam: | Roestvrij staalbars |
|---|---|
| Warmtebehandeling: | Aanpassing |
| Afwerking van het oppervlak: | Zwart, Helder, Opgepoetst, Gepeld |
0.2-16mm roestvrij staal spoel strip naadloze legering staal buisband gehard en gehard
| Productnaam: | de strook van de roestvrij staalrol |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | 2B, BEDELAARS, NO.1, NO.4, 8K |
| Specificaties: | 0.216mm |
Betalingsduur van LC als nickel legeringsbalken naadloze legeringsstaalpijpen met platte balken Productsoort
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Betalingsduur: | TT, LC |
| Secundair of niet: | Niet secundair |
Hoge corrosiebestendigheid roestvrij staalbalken naadloze legeringsstaalpijpen geleverd door met TT Betalingstermijn
| Productnaam: | Bars van roestvast staal |
|---|---|
| Uitgebreide Lengte: | 550 mm |
| Vorm of vorm: | Rond, plat, vierkant, hex |
High-Performance Carbon Steel Plate Seamless Alloy Steel Pipe met een sterkte van 205-245MPa voor het doven
| Naam van het product: | koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1% |
| Technologie: | Warm gewalst |
Naadloze stalen pijpen met andere elementen en betalingstermijn
| Naam van het product: | Roestvrij staalbars |
|---|---|
| Soorten: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Chemische samenstelling: | Bevat chroom, nikkel en andere elementen |

